Ana sayfa Karadeniz Yakıntaş Mezarlığı Mescidi dualarla açıldı

Yakıntaş Mezarlığı Mescidi dualarla açıldı

52
0
Yakıntaş Mezarlığı Mescidi dualarla açıldı
Yakıntaş Mezarlığı Mescidi dualarla açıldı

Bafra Belediyesi Yakıntaş Mezarlığı’na hayırsever bir aile tarafından yaptırılan mescit ve lavabolar hizmete açıldı.

Yakıntaş Mezarlığı’na yapılan ibadethane ve lavabolar, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, İlçe Müftüsü Necmettin Kayar, hayırsever Beykoz ailesi ve bölüm müdürlerinin katılımı ile açıldı. Açılışta konuşan hayırsever Cemal Beykoz, “Bize bu imkanı veren Allah’a şükürler olsun. Böyle bir hizmeti Bafra’ya kazandırmaktan mutluyuz. Bu hayrın yapılmasında emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Bafra’ya, hemşehrilerimize şanslı olsun” dedi.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ise, “Bugün güzel bir açılışta bulunuyoruz. Yeni mezarlığın hizmete girmesiyle mescit ve lavabo ihtiyacı hasıl oldu. Mezarlığa ziyarete gelen vatandaşımızın bay-bayan mescidine ve lavabolara ihtiyacı vardı, bizler de bu çalışmayı düşünürken Cemal Beykoz ile görüşmemiz oldu. Cemal bey, ‘Ben anne ve babamın hayrı için bu hoş hizmete talibim’ dedi ve Baframıza, yeni mezarlığımıza böyle bir hizmeti kazandırmış olduk. Iyiliksever ailemiz böyle güzel bir hizmete vesile olmanın mutluluğunu yaşadı. Ben huzurlarınızda kendilerine kendi adıma ve Baframız namına şükranlarımı sunuyorum. Gönlünden gelerek, diğer hayırseverlerimize de misal olacak böyle bir hizmeti ilçemize kazandırdığı için Allah kendilerinden razı olsun. Geçmişlerine rahmet, yaşamış aile fertlerine sağlıklı ömürler diliyorum” diye konuştu.

Konuşmaların peşinde Belediye Başkanı Hamit Kılıç, iyiliksever Cemal Beykoz’a günün anısına bir plaket takdim etti. Plaket takdiminin arkasında ilçe Müftüsü Necmettin Kayar, duada bulundu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here