Ana sayfa Güncel Rus askeri doktorlar, İtalya’daki ‘tuhaf’ koronavirüs ölümlerini rapor etti! Uykuya dalıp yeniden...

Rus askeri doktorlar, İtalya’daki ‘tuhaf’ koronavirüs ölümlerini rapor etti! Uykuya dalıp yeniden uyanmıyorlar

15
0
Rus askeri doktorlar, İtalya'daki'tuhaf' koronavirüs ölümlerini rapor etti! Uykuya dalıp yeniden uyanmıyorlar
Rus askeri doktorlar, İtalya'daki 'tuhaf' koronavirüs ölümlerini rapor etti! Uykuya dalıp yeniden uyanmıyorlar

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede bütün dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının en çok görüldüğü ülke olan İtalya’ya meslektaşlarının yardımına giden Rus askeri doktorlar, bir takım tuhaf ölümleri rapor etti.

Moskovskiy Komsomolets gazetesinin haberine göre, aralarında İtalyan meslektaşlarına koronavirüs salgınıyla mücadelede yardım eden Rus askeri doktorlarının da bulunduğu Lombardiya bölgesinde hastalığın bazı yeni etkileri görüldü.

UYKUYA DALIP BİR DAHA UYANMIYORLAR

Bergamo’nun takriben 35 kilometre kuzeydoğusunda yer alan Gromo kentinde koronavirüslü bazı kişilerin uykuya daldığı ve ardından uyanamadığı ortaya çıktı. aynı zamanda ölmeden önce bu kişilerde hastalığın önemli belirtilerinin görülmediği kaydedildi.

‘TUHAF’ HASTALARDAN 5 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Gazete, aralarında Rus doktorlarının da bulunduğu gönüllü sağlık uzmanlarının çalıştığı pansiyonlardan birinde bir günde bu ‘tuhaf’ hastalardan en düşük 5 kişinin hayatını kaybettiğini aktardı.

DEZENFEKSİYON ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Rus sağlık ekiplerinin sevk edildiği ihtiyar İtalyan vatandaşlarının kaldığı pansiyonlarda oda, antre, yemekhane gibi mekanlarda dezenfeksiyon çalışmaları yapılıyor.

Rus uzmanlar keza Gromo kentindeki San Lorenzo yaşlılar pansiyonunu, hem de komşu konumundaki Valbondione kasabasının sokaklarını dezenfekte etti.

Epidemiyologlardan ve Radyasyon, Kimyasal ve Biyolojik Koruma Kuvvetleri uzmanlarından oluşan sağlık ekipleri İtalyan askeri uzmanlarla birlikte Lombardiya’da toplam 17 pansiyonda dezenfeksiyon çalışması yaptı.

İTALYA’DA BİLANÇO AĞIRLAŞIYOR

Öte yandan, İtalya’da koronavirüs kaynaklı ölü sayısı her geçen gün artıyor. Ülkede, Kovid-19 salgını nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 760 artarak 13 bin 915’e yükseldi.

Rus askeri doktorlar, İtalya'daki'tuhaf' koronavirüs ölümlerini rapor etti! Uykuya dalıp bir daha uyanmıyorlar

Son Dakika: İtalya’da koronavirüsten ölenlerin sayısı 13 bin 915’e yükseldiBİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here