2019 Şubat Ayında Vizyona Girecek Yabancı Filmler

2019 Şubat Ayında Vizyona Girecek Yabancı Filmler

2019 Şubat Ayında Vizyona Girecek Yabancı Filmler

    X-Men: The New Mutants -Yeni Mutantlar

    Tüm dünyada X-Men: The New Mutants adı ile ülkemizde ise Yeni Mutantlar ismiyle gösterime girmeye hazırlanan X-Men'in yeni filmi, 2019’un en çok beklenen filmleri arasında adeta bir yıldız gibi parıldamayı başarıyor. Bilimkurgu, fantastik, korku ve aksiyon öğelerini kusursuz bir şekilde bir araya getirmeyi başaran Yeni Mutantlar, bir Amerika Birleşik Devletleri yapımı olarak son derece kaliteli grafikleri ve güçlü senaryosu ile ilk bakışta dahi serinin diğer filmlerinden ayrılıyor.

    Aynı Yıldızın Altında filmi ile şöhreti yakalayan ve All We Had, Stuck in Love, The Talisman gibi filmlerin de yönetmenliğini üstlenen 5 Nisan 1979 doğum tarihli Amerikalı yönetmen ve senarist Josh Boone tarafından yönetilen X-Men: The New Mutants, The Moments Entertainment’in dağıtımcılığı ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de 2 Ağustos 2019 yılında gösterime girmeye hazırlanıyor.

Filmin Oyuncuları

    Pek çok genç yıldızı aynı sinema filminde buluşturan X-Men: The New Mutants’ın oyuncu kadrosunda başrollerde Rahne Sinclair/Wolfsbane rolü ile Maisie Williams, Illyana Rasputin/Magik rolü ile Anya Taylor-Joy, Sam Cannonball rolü ile Charlie Heaton, Danielle Moonstar/Mirage rolü ile Blu Hunt ve Roberto da Costa/Sunspot rolü ile Henry Zaga bulunuyor.

    X-Men: The New Mutants filminde ünlü yıldızlara Dr. Cecillia Reyes rolü ile Alice Braga, Reverend Craig rolü ile Happy Anderson ve son olarak da Mickey Gilmore eşlik ediyor.

Filmin Konusu

    2019 yılının Ağustos ayında en yoğun ilgi gören filmlerden birisi olacağına kesin gözü ile bakılan X-Men: The New Mutants filminde X-Men evreni süper kahraman seven sinema izleyicilerinin karşısına yeniden çıkıyor. Fakat bu defa izleyicilerin karşısında Profesör Charles Xavier’in eğitmenlik yaptığı okulun ilk mezun öğrencileri olarak da bilinen genç mutantlar başrolleri üstleniyor. Farklı ve yeni bir mutant kadrosu ile X-Men'in önceki filmlerindeki gibi son derece tehlikeli bir maceranın ortasına atılan ve doğaüstü güçlere sahip bir takımın başından geçenleri konu edinen Yeni Mutantlar’ın senaryosunu ise yine filmin yönetmeni olan Josh Boone yazıyor. Daha vizyona girmeden pek çok bilimkurgu sever tarafından ilgiyle beklenen film, 2019 yılının en merak edilen filmlerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Bir sonraki makalemizde 2019 Mart Ayında Vizyona Girecek Yabancı Filmler yayınlanmıştır.