2019 Nisan Ayında Vizyona Girecek Yabancı Filmler

2019 Nisan Ayında Vizyona Girecek Yabancı Filmler

2019 Nisan Ayında Vizyona Girecek Yabancı Filmler

Avengers 4 - 26 Nisan

           2019’un en çok beklenen filmleri listesinde zirveye oynayan ve Marvel Studios’un en iyi filmlerinden birisi olacağına kesin gözüyle bakılan Avengers 4, vizyona girmeden dahi milyonlarca sinema izleyicisini heyecanlandırmayı başarıyor. Mayıs 2018’de gösterime giren Avengers: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1’in devam filmi olarak çekilen ve 3 Mayıs 2019'da sinema severlerin karşısına çıkacak olan Avengers 4, birinci filmin kat kat üstündeki grafikleri ve muhteşem hikayesi ile sinema salonlarını dolup taşırmaya hazırlanıyor.

         Avengers 4’ün yönetmen koltuğunda Anomalisa, The Gray Man, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, The Thomas Crown Affair 2, The Electric State ve Avengers: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 ile bilinen Joe Russo yer alıyor. Meşhur yönetmen Joe Russo’ya yine aynı filmlerin yönetmenlik koltuğuna oturan Anthony Russo da eşlik ediyor.

 

Filmin Oyuncuları

        Muhteşem görsel efektleri ve kusursuz hikayesi ile 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da adından sık sık söz ettirecek olan Avengers serisinin yepyeni filmi Avengers 4’ün oyuncu kadrosu yine birbirinden ünlü isimleri konuk ediyor. Tony Stark/Iron Man rolü ile Robert Downey Jr., Bruce Banner/Hulk rolü ile Mark Ruffalo, Natasha Romanoff/Black Widow rolü ile Scarlett Johansson, Steve Rogers/Captain America rolü ile Chris Evans, Thor rolü ile Chris Hemsworth, Peter Quill/Star-Lord rolü ile Chris Pratt, Wanda Maximoff/Scarlet Witch rolü ile Elizabeth Olsen ve Hope Van Dyne/Wasp rolü ile Evangeline Lily, Avengers 4’ün ana oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

       Avengers 4’te ayrıca Nebula rolü ile Karen Gillan, Harley Keener rolü ile Ty Simpkins, Sam Wilson/Falcon rolü ile Anthony Mackie, Drax rolü ile Dave Bautista, Carol Danvers/Captain Marvel rolü ile Brie Larson, T’Challa/Pantera Negra rolü ile Chadwick Boseman, Bucky/Winter Soldier rolü ile Sebastian Stan, Happy Hogan rolü ile Jon Favreau, Clint Barton/Hawkeye rolü ile Jeremy Renner ve son olarak da Scott Lang/Ant-Man rolü ile Paul Rudd isimli ünlü oyuncular da yer alıyor.

 

Filmin Konusu

       Senaryosunu Christopher Markus ve Stephen McFeely’nin yazdığı Avengers 4, milyonlarca izleyiciyi üzen bir sonla biten Avengers: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1’in devamı olarak sahneye çıkıyor. Efsanevi bir hikâyenin dönüm noktası olarak da tanımlanan Avengers 4’ün konusuna göre serinin süper kahramanları gerçekliğin ne kadar narin olduğunun farkına varıyor ve bunu devam ettirebilmek adına büyük fedakarlıklar yapmak zorunda kalıyor.