Ana sayfa Spor Berna Gözbaşı: “Ligler bitmiştir!”

Berna Gözbaşı: “Ligler bitmiştir!”

15
0
Berna Gözbaşı:
Berna Gözbaşı: "Ligler bitmiştir!"

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, koronavirüsün futbola da sıçraması sonrası sezonun iptali yönünde karar çıkmasını istediklerini aktardı.

Berna Gözbaşı, sosyal medyadan şu mesajları paylaştı:

“Geçen hafta “önce sağlık” diyerek, liglerin ertelenmesini istek etmiştik. Ne değin haklı olduğumuz, başlangıçta çok değerli Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak, arkasında Fenerbahçe kulübünde bir futbolcu ve personelde koronavirus değerlerinin artı çıkması ile bir kere daha ortaya çıktı.”

“DÜŞÜNÜLENDEN ÖTE UZAYACAK”

“Hastalığa yakalanan camianın çok değerli isimlerine acele şifa diliyoruz. Geçen hafta liglerin ertelenmesi kimbilir kaç futbolcu, idareci, teknik adam, polis, gazetecinin vs. bu salgına yakalanmasını önledi? Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca liderliğinde sağlık personelinin büyük özverisine karşın, olgu ve vefat sayısı ne yazık ama artıyor. Aynı coğrafya ve kültürün olduğu İtalya ve İspanya, endişelerimizi artırıyor ve bu savaşın düşünülenden de öte uzayacağını gösteriyor.”

“LİGLER BİTMİŞTİR!”

“Bu aşamada bize göre LİGLER BİTMİŞTİR. Bundan sonra futbolcuların toplanması, tehlike ortamına girmeleri, form tutmaları öngörülen süreler içinde muhtemel değildir. Bu süreç bütün motivasyonumuzu bozmuş, teknik yönetimden, futbolcusuna öncelik doğal olarak kendileri ve ailelerinin sağlığı olmuştur.”

“BİLE BİLE LADESE SON VERMELİYİZ”

“Bilhassa yabancı bazi futbolcularımızı Kayseri’de tutmamız güç ışık halkası gelmistir. En kısa sürede futbolcuları evlerine göndererek mahsus ladese son vermeliyiz. En kısa zamanda ligin sonlandirilma sekli ve teknik ve parasal sorunların tartışılması gerektiğini düşünüyoruz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here