Ana sayfa Karadeniz Başkan Zorluoğlu’ndan Hekimoğlu Trabzon FK Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu’na ziyaret

Başkan Zorluoğlu’ndan Hekimoğlu Trabzon FK Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu’na ziyaret

74
0

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Hekimoğlu Trabzon FK Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu’nu ziyaret etti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Hekimoğlu Döküm Sanayi Idare Heyeti Başkanı bununla birlikte Hekimoğlu Trabzon FK Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Hekimoğlu dökümün üretimi hakkında bilgiler alan Başkan Zorluoğlu, “Gurur duyulacak bir sanayiniz var. Trabzon’umuzu yüzakı ile temsil ediyorsunuz. Sizi kutluyorum. Spordaki yatırımlarınız fantastik. Trabzon için büyük şanstır. İlk fırsatta maçını izlemeye geleceğim. Spor tesislerine uğrayacağım” dedi

Trabzon FK Kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu ise Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun ziyaretinden nedeniyle son derece memnun olduklarını söyledi. Hekimoğlu, “Tesisimize yer tahsisi yaptıkları için belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz. İlave tesislerimiz için desteklerini bekliyoruz. Akyazı spor kompleksi içerindeki tesisin hızlanması için yardımlarına, desteklerine ihtiyacımız var. Başkanımızın spora olan yaklaşımı, desteği bizi mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Önceki makaleSinop için hepsi bir oldu
Sonraki makaleGölpazarı Açık Canice İnfaz Kurumu’ndan kaçan esir sayısı 5’e ulaştı
Bilgim Olsun
BilgimOlsun.Com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden BilgimOlsun.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here